Pivovar Alžbetka

Veľmi radi by sme Vás privítali v našom novom pivovare. Navštívte nás a uhaste svoj smäd vrchne i spodne kvasenými pivami a do sýta si pochutnajte na jedlách zo slovensko-česko-maďarskej kuchyne. V malebnom prostredí Mestského pivovaru Alžbetka si splni svoj sen náročný pivný degustátor, zvedavý gastronomický turista i milovnik výborného jedla.

V roku 2017 sme nadviazali na myšlienku rozvoja pivovarníctva na Slovensku a po dvoch rokoch od otvorenia Ružinovského pivovaru Komín ho rozšírili o druhý minipivovar. Nachádza sa v centre Bratislavy a hrdo nesie meno po arcivojvodkyni Alžbete Márii Rakúskej. Pivovarská reštaurácia ponúka pivným degustátorom multitap s 12-timi pípami, kde sa pravidelne v priebehu dňa striedajú rôzne druhy piva.

 A pretože Vás radi v chutiach a vôňach bavíme, o rozmanitosť v pivných štýloch u nás určite nie je nikdy núdza. Z našich tankov ochutnáte vždy 4 a viac druhov nášho piva a ponuku dopĺňame pivnými kúskami z iných slovenských, či českých remeselných pivovarov. S nami máte o nezabudnuteľný zážitok pri každej návšteve postarané.

Preskúmajte moderné prostredie výroby piva a ochutnajte jedlá z tradičnej slovensko-česko-maďarskej kuchyne. Všetko vyrábame s láskou a z kvalitných čerstvých surovín.

Tak teda NA ZDRAVIE a DOBRÚ CHUŤ.

Tešíme se na Vašu návštevu.